Ücretsiz NLP tanıtım serminerlerimize katılın!

NLP ile tanışmaya hazırmısınız ? NLPAT nin ücretsiz olarak sunmuş olduğu NLP tanıtım akşamlarına katılarak, NLP içerikleri ve uygulamaları ile daha yakından tanışma olanağı bulacaksınız. Bilgilendirici ve eğlenceli bir atmosfer içerisinde sunulan ve yaklaşık iki saat süren NLP tanıtım seminlerinde NLP nin ilk temel teknikleriyle tanışıp, diğer katılımcılar ile birlikte deneyimleyebilirsiniz. NLP tanıtım seminerlerinde uzmanlarımızla ve diğer nlp uygulayıcılarla sohbet etme, NLP konusunda merak ettiklerinizi sorabilme imkanıda bulacaksınız. NLP yi zihinsel kaynaklarımızdan istifade etmede, iletişim becerilerinizi geliştirmede, algılarınızı ve duygu durumunuzu kontrol etmede, beden dilinizi bilinçli kullanmada nasıl kullanabileceğimiz ve benzeri ilgi çekici içeriklerin tanıtılacağı seminerimize katılabilmek için yerlerinizi şimdiden ayırtın !

Nasıl katılabilirsiniz?

Davet edilmek için formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Yoğun talep ve kontenjanımızın kıstılı olması nedeniyle bekleme sırası oluşturmamızı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Bu arada google hesabınıza giriş yaptıktan sonra www.nlpat.com giriş sayfasının sol alt köşesinde bulunan Google+1 butonununa tıklayıp sitemizi paylaşarak, sitemizin ve ücretsiz hizmetlerimizin tanıtımına katkıda bulunan nlp dostlarına, tabiki katılım önceliği tanıdığımızı belirtmeden geçmeyelim ;) Bu işlemi gerçekleştirmeniz durumunda, google kullanıcı adınızı aşağıdaki form üzerinde belirtmeyi unutmayınız. Kaydınız e-Posta yoluyla onaylanacaktır...

Nerede ne zaman?

Tanıtım etkinlikleri şimdilik Ankara, İzmir ve İstanbul şehirlerinde düzenlenmektedir. Katılımcı sayısına göre salonun yeri bir hafta öncesinden e-posta yoluyla bildirilmektedir. Tanıtım akşamı: 18.30 - 20.30 arasında gerçekleştirilmektedir. Önkayıt için yukarıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

 

Dikkat:

Tarafımızca gönderilen e-postalar, Hotmail, Gmail veya benzeri servis sağlayıcıları tarafından Junk veya Spam (Gereksiz Posta) olarak filitrelenebilir... bilgi@nlpat.com adresini, adres defterinize kaydetmeniz durumunda postalarımız Junk-mail filtresine takılmayacaktır. E-Postalarımızı görüntülemede yinede sorun yaşarsanız bilgi@nlpat.com adresini, "Güvenilir Adres", "Spam Değil" veya "Gereksiz Posta Değil" olarak işaretlemeyi veya tanımlamayı unutmayınız !

Gizlilik:

Bizimle paylaştığınız bilgilerin gizli kalması için özen gösteriyoruz. Gizlilik ilkemiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

 

 

 

 

N L P   A c a d e m y   T u r k e y

Bestekar Sokak 82 / 9     06540 Ankara

Telefon: +90 312 468 00 77      Mail: bilgi@nlpat.com

 

 

"NLP Academy Turkey Ulaşım Haritası" için lütfen tıklayınız...

Eğitim kalitemiz, merkezi Almanya da bulunan FWW e.v. tarafından tescillidir.

 

 

Dünyanın en saygın NLP üst kuruluşu kabul edilen DVNLP'nin Türkiye'deki resmi üyesiyiz.

Uluslararası tanınan en yüksek eğitim standartlarını temel alıyoruz.