NLP Posta KuşuÜcretsiz NLP e-Posta eğitimimize kaydolun !

NLP Academy Turkey'in, NLP içeriklerini tanıtma amaçlı sunmuş olduğu ücretsiz hizmetten faydalanın! Siz de kaydolun ve her hafta, yeni NLP bilgi ve teknikleri içeren bir e-mail, doğrudan posta kutunuza ulaşsın. Zihinsel kıvılcımlarla farkındalığınızı arttırın ve yaşamınıza renk katın. NLP e-posta eğitimi, NLP eğitimi görmüş olanlar içinde bir hatırlatma ve öğrenilmiş içeriklerin güncel kalmasına yardımcı olacaktır. Kayıt için formu lütfen eksiksiz doldurunuz. E-posta yoluyla kaydınız onaylanacaktır.

 

NLP e-Posta eğitimi neler içerir?

NLP e-Posta eğitimi, elbette uygulamalı bir NLP eğitiminin yerini tutmasa da, NLP konuları hakkında bir fikir edinmenize yardımcı olacaktır. Haftalık gönderilen NLP e-Posta ların içerisinde genelde bir NLP konusunun kısa tanıtımı, alıştırma ve uygulama önerileri, NLP ile ilgili araştırma sonuçları, özlü sözler, anlamlı karikatürler, sesli veya görüntülü eğitim linkleri veya diğer nlp kaynakları ile ilgili öneriler yer alabilir...

NLP e-Posta eğitimi kesinlikle SPAM içermez. İçerikler size hitap etmiyorsa dilediğiniz zaman kaydınızı sildirebilirsiniz... NLP e-posta eğitimi içeriklerden faydalanabiliyorsanız lütfen, ücretsiz hizmetiminizi başkalarına da öneriniz. Kendisini geliştirmek isteyen insanların oluşturduğu bu ağın büyümesine sizde katkıda bulunun.

Dikkat: Tarafımızca gönderilen e-postalar resimli anlatımlar içerdiğinden, HTML biçiminde olup Hotmail, Gmail veya benzeri servis sağlayıcıları tarafından Junk veya Spam (Gereksiz Posta) olarak filitrelenebilir veya içerdiği resimler doğru görüntülenemeyebilir... "bilgi@nlpat.com" mail adresini adres defterinize kaydetmeniz durumunda postalarımız Junk-mail filtresine takılmayacaktır. E-Postalarımızı görüntülemede yine de sorun yaşarsanız bilgi@nlpat.com adresini, "Güvenilir Adres", "Spam Değil" veya "Gereksiz Posta Değil" olarak işaretlemeyi veya tanımlamayı deneyebilirsiniz.

 

Ücretsiz NLP e-posta eğitimine katılanlar ne dediler?

Bu eğitime katılanların geri bildirimlerine, buradan ulaşabilirsiniz: NLP Geri Bildirim...

Gizlilik:

Bizimle paylaştığınız bilgilerin gizli kalması için özen gösteriyoruz. Gizlilik ilkemiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız...

 

NLP Posta Eğitimi

 

N L P   A c a d e m y   T u r k e y

Bestekar Sokak 82 / 9     06540 Ankara

Telefon: +90 312 468 00 77      Mail: bilgi@nlpat.com

 

 

"NLP Academy Turkey Ulaşım Haritası" için lütfen tıklayınız...

Eğitim kalitemiz, merkezi Almanya da bulunan FWW e.v. tarafından tescillidir.

 

 

Uluslararası tanınan en yüksek eğitim standartlarını temel alıyoruz.

 

 

Dünyanın en saygın NLP üst kuruluşu kabul edilen DVNLP'nin Türkiye'deki resmi üyesiyiz.