Gizlilik

Gizlilik Bildirimi

 

NLP Academy Turkey, gizliliğinizi korumak konusunda kararlıdır. Bu gizlilik bildirimi, nlpat.com sitesinin veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklar. Bu Siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

NLP Academy Turkey , ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırtmaz.

Sizden bilgi almamızın sebebi sunduğumuz hizmet kalitesinin sürekli artan bir çizgide devam etmesini sağlamaktır. Müşterilerimizin ve web sitesi ziyaretçilerimizin herhangi bir şekilde bizimle paylaştığı bilgiler, bilginin alınması esnasında uyarı ve teyid alınmadığı, ayrıca izin verilmediği veya yasalarca zorunlu kılınmadığı sürece NLP Academy Turkey in dışındaki herhangi bir gerçek veya tüzel kişi ile paylaşılmaz.

Bir haber bültenine kaydolduğunuzda veya tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde NLP Academy Turkey, tıklattığınız e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya bilgiler gönderebilmek için bu bilgileri kişisel bilgilerinizle ilişkilendirebiliriz.

 

NLP Academy Turkey, toplanan bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

  • Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek
  • Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek

 

Müşterilerimiz ve web sitesi ziyaretçilerimiz herhangi bir zamanda, bu tarz elektronik posta listelerimizden çıkarılmayı talep edebilirler, bu talepler teknolojinin verdiği en hızlı imkanlar ile gerçekleştirilecektir