Köksalan

NLP  Academy  Turkey

İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı

 

NLP Academy Turkey, kısaca NLPAT, Türkiye genelinde profesyonel NLP uygulayıcıları yetiştirir. NLPAT, uluslararası tecrübeya sahip uzmanları ve çözüm ortaklarıyla birlikte, değişim ihtiyacının farkında olan birey ve şirketler için somut ve uygulanabilir çözümler üretmek, dönüşüm süreçlerinde aktif rol alarak değer yaratma misyonu ile yola çıkmıştır.

Hızlı bir değişim ve gelişim süreci içinde olan modern yaşam koşulları ve küresel rekabet ortamında, bireylerin veya bireylerin oluşturduğu daha büyük yapıdaki şirketlerin başarısı, ekonomik güçlerinin haricinde, fark yaratan stratejileri, doğru yerde ve doğru zamanda kullanabilme becerileri ile yakından ilişkilidir. Başarılı olmada fark yaratan stratejilerin modellenmesi ve aktarılması konusunda uzmanlaşmış NLP Academy Turkey, birey veya kurumları, hedeflerine ulaştırmada, sıra dışı danışmanlık desteği ve yüksek düzeyde uzmanlaşmış bilgi gereksinimini karşılamayı amaç edinmiş, stratejik çözüm ortağınızdır.

 

Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık Programları

İş yerinizde motivasyon eksikliği, ekip içi çatışma ya da departmanlar arası iletişim sorunları mı var? Ortak bir hedef doğrultusunda, takım ruhunun egemen olduğu bir çalışma ortamına mı ihtiyacınız var? Değişim ve gelişim süreçleri içerisinde bulunan kişi yada kuruluşlar için özel olarak tasarlanan eğitim paketleri ve danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Detaylı bilgi için "Kurumsal NLP" tıklayınız...

 

Bireysel NLP Sertifika Eğitim Programları

NLP Academy Turkey, NLP, Kişisel Gelişim, İletişim ve Başarı Stratejileri alanlarında, uluslararası kalite standartlarında, akredite eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Her sene Türkiye'nin farklı bölgelerinde periyodik olarak, uluslararası standartlarda akredite NLP sertifika eğitim programları düzenliyoruz. Katılımcılar kaçırmış oldukları bölümleri herhangi bir ek ücret ödemeden bir sonraki eğitim dönemi içerisinde tamamlayabiliyor yada tekrarlayabiliyorlar. Bu şekilde içeriklerin eksiksiz öğrenilmesi ve öğrenilenlerin daha iyi kavranmasını sağlıyoruz. NLP uygulayıcı olmak veya uzmanlaşmak hakkında detaylı bilgi için "Bireysel NLP Eğitimleri" ni tıklayınız...

NLP ile tanışmak için ücretsiz NLP e-mail eğitimimizden faydalanın. NLP nin geniş bilgi ve araçlar reperatuvarından her hafta posta kutunuza hemen deneyebileceğiniz pratik bilgi ve uygulama önerileri ulaşsın veya NLP eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizle tanışmak için, ücretsiz olarak gerçekleştirilen NLP tanıtım akşamlarına katılmak isteyebilirsiniz. Ücretsiz NLP tanışma hizmetlermiz ile ilgili detaylı bilgi almak için "Ücretsiz NLP" yi tıklayınız...

 

Türkiye nin NLP Akademisi olarak amacımız...

NLP' i mümkün olduğu kadar fazla insanın kullanımına sunmak ve insanların kişisel veya mesleki alanlarda birbirlerini destekleyebilecekleri bir kişisel gelişim ağı oluşturmak.

Uluslararası alanda diğer NLP enstitüleri ile kooperasyon ve entegrasyon süreci içerisinde olan NLP Academy Turkey, ülkemizde verilen NLP sertifika eğitimlerinin, terapi ve danışmanlık hizmetlerinin, içeriği, kalite standartları ve uygulanmasında temel alınan etik ilkeler ve değerler konusunda bir düzenleme getirerek, NLP nin ülkemizdeki sağlıklı ve bilimsel gelişimini amaçlamaktadır.

Türkiye de NLP alanında çalışan profesyonellerin biraraya gelebileceği, bilgi, destek ve danışmanlık hizmetlerinden karşılıklı olarak istifade edebilecekleri modern bir platform ve iletişim ağı sağlamak.

İnsanların geçmiş yaşamlarından beraberlerinde getirmiş oldukları olumsuz deneyim ve davranış kalıplarının etkisinden kurtularak, var olan kaynaklarını keşfedip, hedefleri doğrultusunda geliştirip, iş ve özel yaşamlarında daha mutlu ve başarılı olabilmeleri konusunda yol göstermektir.

NLP Kalite Standart

Eğitim kalitemiz, merkezi Almanya da bulunan FWW e.v. tarafından tescillidir.

 

 

Uluslararası tanınan en yüksek eğitim standartlarını temel alıyoruz.

 

 

Dünyanın en saygın NLP üst kuruluşu kabul edilen DVNLP'nin Türkiye'deki resmi üyesiyiz.

 

Bize Ulaşın