Bizimle Çalışmanız için 12 Neden

 

International Association of NLP Institutes tarafından akredite ediliyoruz

NLP Academy Turkey, dünyanın en saygın NLP örgütlerinden "International Association of NLP Institutes" tarafından akredite edilmektedir. Yüksek eğitim standartlarımız sayesinde, NLPAT tarafından düzenlenen sertifikalar dünyanın her yerinde kabul görür. Detaylı bilgi: http://www.nlp-institutes.net/

 

Akademik Düzeyde NLP

Yüksek eğitim standartlarımız sayesinde mezunlarımıza, sertifikalarını merkezi Almanya da bulunan Steinbeis Üniversitesinden onaylatabilme imkanı sunuyoruz. Mezunlarımız ilgili üniversitenin yüksek okul diploması için başvurmaları durumunda, mezuniyet için gerekli yazılı ve sözlü sınavdan muhaf tutuluyorlar. Detaylı bilgi: http://www.dvnlp.de . Eğitimlerini akademik düzeyde onaylatma imkanı bulunan katılımcılarımız, mezun oldukları NLP eğitim seviyesine göre 4 - 52 arası Akademik ECTS Puanı (European Credit Transfer System) kazanarak biriktirdikleri bu puanları dünyanın birçok üniversitesinde akademik kariyerleri için kullanabiliyorlar.

 

European Community for NLP nin resmi üyesiyiz

NLPAT, European Community for Neuro Lingusitic Programming ECNLP resmi "Board of Directors" üyesidir. ECNLP sandartlarıyla uyumlu eğitim sistemimizden mezun olan öğrencilerimizin sertifikaları tüm Avrupa bölgesinde yüksek itibar ve kabul görür. Detaylı bilgi: http://www.ecnlp.eu/

 

DVNLP nin resmi üyesiyiz

NLP Academy Turkey, dünyanın en saygın NLP üst kuruluşu kabul edilen DVNLP'nin Türkiye'deki tek resmi üyesidir. Detaylı bilgi: http://www.dvnlp.de

 

Modern eğitim metodolojisi

Seminer ve eğitimlerimiz 4-Mat olarak adlandırılan pedagojik seminer modüllerinin biraraya getirilmesiyle özel olarak tasarlanır. Amaç, bilinçli ve bilinçdışı öğrenme süreçlerini aktif hale getirip, tüm öğrenme tiplerini gözeterek, eğitimlerimize katılanların, maksimum düzeyde eğitim içeriklerinden faydalanabilmelerini sağlamaktır. Modern eğitim metodolojimiz sayesinde, her bireyin öğrenirken ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimlere cevap verebilmeyi amaçlıyoruz.

 

Uluslararası NLP eğitim ve kalite standartları

NLP Sertifika eğitimlerimizi, tüm dünyada kabul görmesi amacıyla en kapsamlı içerik ve en yüksek eğitim kriterlerlerini temel alarak gerçekleştiriyoruz. NLP sertifika eğitimlerimiz, sadece yetkili uzman NLP eğitmenleri ve alanında, uzman konuk eğitmenler tarafından Türkçe ve uygulamalı olarak verilir. Dikkat: Uluslararası NLP eğitim standartları gereği, yetkili eğitimenin, eğitimi en az %80 oranında bizzat ve yerinde yönetmiş olması koşulu vardır. Türkiye de oldukça yaygın görülen uzaktan eğitim verme anlayışı veya bu tür programlardan mezun olanların sertifikaları hiç bir NLP enstitüsü veya NLP üst kuruluşu tarafından kabul görmez!

 

%100 Müşteri Memnuniyeti

%100 Müşteri Memnuniyeti uygulamamız doğrultusunda size, Türkiye sınırları içerisinde alabileceğiniz en kapsamlı NLP eğitim standardını, en uygun ücrete sunmayı taahhüt ediyoruz! Aynı koşullarda, daha uygun ücrete hizmet alımını belgelemeniz durumunda ücret farkının tamamını size iade ediyoruz! Herhangi bir nedenlerden dolayı kaçırılan eğitim bölümleri , bir sonraki eğitim döneminde ücret ödemeden tekrarlanabilir.

 

NLP yi yaşatarak öğretiyoruz

Biz, NLP cd, kitap veya uzaktan eğitim çözümleri satmıyoruz. NLP bizim için, satılabilecek veya satın alınabilecek bir MALZEME değildir. Başarılı insanların, bu başarısını sadece okumuş ya da duymuş oldukları bilgilerden ziyade, yaşadıkları tecrübelere ve yaşam deneyimlerine borçlu olduklarına inanıyoruz. Bundan dolayı seminer ve eğitimlerimizi yaşamaya değer hale getiriyoruz, yaşayarak ve yaşatarak öğretiyoruz. NLP yi sadece bilen değil, severek uygulayabilen profesyoneller yetiştiriyoruz.

 

Referanslarımız

Bizi tanıyanlara sorun! 2005 den bu yana Türkiye nin dört bir yanında, resmi ve özel kurumlarla başarılı eğitim ve danışmanlık projeleri yürütüyoruz. Kurumsal fotogaleri bölümünden, son bir sene içerisinde eğitim veya danışmanlık hizmeti verdiğimiz kurumların güncel listesini incelemek istyebilirsiniz.

 

"Competence & Confidence"

Uzmanlarımızın her biri yüksek ihtisas görmüş, kendi uzmanlık alanında profesyonel eğitim almış ve yılların tecrübesini beraberinde getirmektedir.

 

"We walk out talk!"

NLP nin insan mühendisliği ve davranış bilimlerine kattığı değeri her gün yeniden deneyimliyoruz. NLP nin önümüzdeki yıllardaki gelişimi ve insan bilimlerine katabileceklerini düşünmek ve bizzat gelişim süreci içerisinde yer alıyor olmak bizi inanılmaz heyecanlandırıyor! Bu heyecanı herkesle paylaşmak istiyoruz. Sadece, neyi yaşıyorsak onu eğitiyoruz ve ne eğitiyorsak onu yaşamakta kendimizi sorumlu görüyoruz.

 

"Teamwork"

Biz takım çalışmasından yanayız! Bizim gibi düşünen insanlarla sürekli işbirliğine hazırız. Bilgilerimizin kaynağını, akademisyen, yönetici, eğitimci ve alanında uzman diğer kişilerin oluşturduğu güçlü etkileşim ağına borçluyuz.

NLP Kalite Standart

Eğitim kalitemiz, merkezi Almanya da bulunan FWW e.v. tarafından tescillidir.

 

 

Uluslararası tanınan en yüksek eğitim standartlarını temel alıyoruz.

 

 

Dünyanın en saygın NLP üst kuruluşu kabul edilen DVNLP'nin Türkiye'deki resmi üyesiyiz.

 

Bize Ulaşın