NLP Kurucular

NLP nin Gelişimi

NLP' nin tarihi yetmişli yılların sonlarına dayanır. Santa Cruz Üniversitesinden Professör John Grinder ile matematik mühendisi ve Gestalt Terapisti Dr. Richard Bandler biraraya gelip, aile terapisi, Gestalt Terapisi ve Hipnoterapi gibi alanlarda, olağanüstü başarılı sonuçlar elde eden uzmanları araştırmaya başlarlar.

 

Ustalardan Öğrenme: Modelleme Süreci

Araştırmalarına Hipnoterapi dünyasının babası sayılan H.Milton Erickson, aile terapisinden Virginia Satir ve Gestalt Terapisinin kurucusu olan Fritz Perls gibi dünyaca ünlü kişileri mercek altına alarak başlarlar.
Bu insanlar "Nasıl bu kadar başarılı sonuçlar elde edebiliyorlar ?" sorusu üzerinde durararak, farkı yaratan en önemli etmenleri biraraya toplayıp sadeleştirdikten sonra, model haline getirmişlerdir.

Usta iletişimcilerin davranış kalıplarını modelleyen R.Bandler ve J.Grinder daha sonra seminerlerinde öğrencilerine bu modeli aktarmaya başlamışlardır.

Günümüzde NLP, artık tüm dünyaya yayılmış durumdadır ve sadece terapi alanıyla sınırlı kalmayıp, eğitim, iş dünyası, spor ve danışmanlık gibi çeşitli alanlarda da başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

 

NLP arzuladığınız yaşam için beyninizi nasıl çok daha etkin kullanabileceğinizi öğretir.

NLP ile tanışmak için sertifika eğitim programlarımıza katılabilir veya hiç birşey öğrenmenize gerek kalmadan, bireysel danışmanlık oturumlarında, NLP yi yakından deneyimleyebilir, işinizde, ilişkilerinizde ve özel hayatınızda arzuladığınız sonuçlara çok daha hızlı ulaşabilirsiniz!

 

 

Bireysel NLP Seansı

 

Bireysel Danışmanlık

 

 

Kurumsal NLP
NLP Practitioner
NLP Master Practitioner

NLP Kalite Standartları

Eğitim kalitemiz, merkezi Almanya da bulunan FWW e.v. tarafından tescillidir.

 

 

INLPTA

Uluslararası akreditasyon için tanınan en yüksek eğitim standartlarını temel alıyoruz.

 

 

DVLP

Avrupa'nın en büyük ve dünyanın en saygın NLP üst kuruluşu kabul edilen DVNLP'nin Türkiye'deki tek resmi üyesiyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ücretsiz NLP

 

 

Ücretsiz NLP

 

 

Duyurular

 

 

Bize Ulaşın